Clarence Cannon Conference 2015 Football Selections

Quarterback:
1st Andrew Schultz – Highland – JR
2nd Bryce Howerton – Brookfield – JR

HM Zach Richardson – Louisiana – SR

HM Nick Romine –Centralia- SR

Running Back:
1st Reed McBroom – Brookfield – SR*
1st Klayton Marty – Centralia – JR

1st Thayden Cline – Clark County – SR
2nd Logan Minter – Monroe City – JR
2nd Travis Harvey – Palmyra – SR

2nd Jake Hammond – South Shelby – SR

Receiver:
1st Seth Speichinger – Brookfield – SR*

1st Blake Hetzler – Highland – SR*
2nd Jace Glover – Macon – SR
2nd Derek Garner – Highland – SR
2nd  Taybren Campbell – Louisiana – SR

Tight End:
1st Tucker Noble – Brookfield – JR
2nd Sam Hasekamp – Centralia – JR
All-Purpose:
1st Nolan Bright – Macon – JR
2nd Cale Horton – Brookfield – JR

2nd  Shawn Hunziker – Clark County – SR

Offensive Lineman:
1st Ryan Lincoln – Centralia – SR*

1st Logan Ross – Centralia – SR
1st Kaleb Gardner – Brookfield – JR
1st Matt Frankenbach – Palmyra – SR

1st Josh Underhill – Monroe City – JR
2nd Trey Taft – Centralia – JR
2nd Drake Menconi – Brookfield – JR

2nd Daniel Lehenbauer – Palmyra – JR
2nd Braydon Kirchner – Clark County – SR
2nd Nick Mayes – South Shelby – SR

HM Taylor Worrell – Clark County – SR

HM Seth Goings – Highland – SO

Punter:
1st Cody Roth – Macon – JR
2nd Zach Townsend – Centralia – JR

2nd  Blake Hetzler – Highland – SR

2nd  Will Obert – Palmyra – SR

Kicker:
1st Art Huerta – Brookfield – SR*
2nd Noah Mencer – Palmyra – SO
HM Carson Hunziker – Clark County- SR

Return Specialist:
1st Philip Bland – Palmyra – SR
2nd Seth Speichinger – Brookfield – SR

HM Jared Savage – Macon- JR

Defensive Lineman:
1st Sam Hasekamp – Centralia – JR*
1st Drake Menconi – Brookfield – JR
1st Matt Frankenbach – Palmyra – SR*
2nd James Mitchell – Macon – SR
2nd Kenny Hudelson – Palmyra – SR
2nd Taylor Worrell – Clark County – SR

2nd Josh Underhill – Monroe City – JR

HM David Keller – Brookfield – SR

Inside Linebacker:
1st Issac Williamson – Centralia – SR
1st Reed McBroom – Brookfield – SR

1st Brendan Timbrook – Palmyra – SR
2nd AJ O’Brien – Palmyra – SR
2nd Nate Richardson – Macon – SR

2nd Sidney Wear – South Shelby – SR

HM Brock Emanuel – Macon – JR
Outside Linebacker/Defensive End:
1st Seth Cooker – Centralia – SR*
1st Matt Teter – Brookfield – SR

1st Will Obert – Palmyra – SR
2nd Shawn Hunziker – Clark County – SR
2nd  Andrew Cupp – Brookfield – SR

2nd Bryce Fifer  – South Shelby – SR

HM Justin Miller – Palmyra – SR

HM Tayler Foster – South Shelby- SR
Defensive Back:
1st Carter Kincade – Centralia – JR*
1st Seth Speichinger – Brookfield – SR*
1st Philip Bland – Palmyra – SR*

1st Tucker Noble – Brookield – SR
2nd Camron Mack – Clark County – SR
2nd Nick McCoy – Centralia – SR
2nd Tanner Nix – Palmyra – SR

2nd Chase Morrow – South Shelby – SR

HM Taylon Garner – Monroe City – SR
Offensive Player of the Year:
Seth Speichinger – Brookfield – SR

Defensive Player of the Year:
Reed McBroom – Brookfield – SR

Coach of the Year:
Erle Bennett – Centralia